Autoškola REDAX Ostrava > Obecné informace > Nové stránky a webové adresy autoškoly

Vážení přátelé, technologie jdou kupředu mílovými kroky a my se samozřejmě snažíme držet krok. Proto jsme pro vás připravili nové webové stránky autoškoly, které jsou, jak doufáme, přehlednější a pojmou podstatně více informací, než ty staré. Zároveň s tímo bylo bohužel potřeba změnit i internetovou adresu stránek z původních redax.cz na autoskola-redax.cz. Je nám jasné, že to některým z vás mohlo způsobit určité obtíže, hlavně těm, kteří byli v době změny v kurzu, ale bylo to nezbytné. Přesměrování ze staré domény není, a nebude, funkční.

Pokud byste na stránkách našli nějaké chybky a nebo naopak nenašli to, co hledáte, napište nám do mailu, nebo třeba na Facebook a my se pokusíme sjednat nápravu 🙂

Ať se vám u nás líbí a mnoho šťastných kilometrů.