Autoškola REDAX Ostrava > Profesní školení řidičů
Why-hiring-professional-drivers-is-crucial-for-your-business

Školení u Vás nebo u nás

Zaěstnance proškolíme u nás nebo u Vás

Profesní školení řidičů

Naše autoškola zajišťuje služby „Akreditovaného školicího střediska řidičů“ pro skupiny C, CE, D, DE pro vstupní a pravidelné školení pro „Průkaz profesní způsobilosti řidiče“ dle zákona č. 247/2000 Sb. § 46 – §52c. pomocí našich partnerských autoškol.

Tyto stránky Vám poskytnou základní informaci o školení řidičů. Informaci o jednotlivých druzích školení najdete níže.

Školení řidičů referentů provádíme buďto v prostorách zákazníka nebo v prostorách autoškoly.

Profesní školení provádíme na základě požadavku zákona vždy ve středisku.

Pokud máte ve firmě nového zaměstnance a potřebujete pro něho objednat termín referentského školení, můžete tak učinit prostřednictvím internetu. Takto objednané školení proběhne v autoškole, není – li v nabídce uvedeno jinak.

Chcete-li, aby školení proběhlo v prostorách Vaší firmy nebo Vám z jakéhokoli důvodu naše termíny nevyhovují, kontaktujte, prosím, naši provozovnu.